• Polski
  • Русский
  • English
Main menu

Systemy pakujące

Zautomatyzowane systemy pakujące to urządzenia, które znacznie poprawiają wydajność pracy oraz umożliwiają optymalizację procesów pakowania. Firma Mikroster oferuje szeroką gamę urządzeń automatyki przemysłowej dla branży spożywczej.

Mikroster to sprawdzone systemy pakujące

W bogatej ofercie urządzeń posiadamy nowoczesne i wydajne sprzęty, zaczynając od podstawowych maszyn pakujących, po zaawansowane technologicznie roboty przemysłowe. Mikroster współpracuje z wiodącymi producentami sterowników i napędów, m.in. Mitsubishi Electric, Siemens czy Bosch Rexroth.

Wykorzystując efektywne i ekonomiczne systemy pakujące, możliwe jest przyspieszenie procesu pakowania różnych rodzajów produktów spożywczych. Oferowane przez nas systemy można rozszerzać o dodatkowe funkcje, np. systemy ważące, charakteryzujące się wyjątkową precyzją oraz wiele innych udogodnień wpływających na automatyzację procesu, np. etykieciarki.

Zindywidualizowane systemy pakujące to oszczędność czasu i pieniędzy

Dostępne w Mikroster urządzenia to sposób na ograniczenie kosztów produkcji. Dzięki zastosowaniu naszych maszyn i systemów pakujących możliwe jest zmniejszenie wydatków na koszty zatrudnienia. Systemy pakujące sprawdzają się także w miejscach, gdzie istnieje zagrożenie życia czy zdrowia pracowników lub wymagana jest maksymalna precyzja, której ludzka ręka nie jest w stanie zapewnić.

Spersonalizowane na potrzeby Klienta maszyny produkowane przez Mikroster nadają się do pakowania rozmaitych produktów spożywczych. Począwszy od napojów, przez produkty sypkie, po produkty jednostkowe. Wyposażone w fotokomórki urządzenia automatycznie regulują rozmiar opakowania oraz centrują folię, zapewniając wysoką jakość pakowania oraz komfort pracy.

Systemy pakujące można dopasować do rozmaitych wielkości, objętości oraz typu opakowania. Indywidualne, wykonane pod zamówienie Klienta pakowaczki pozwalają także na dobór rodzaju zamknięcia, zapewniającego bezpieczeństwo produktom.

Proponowane przez Mikroster urządzenia dedykowane są branży spożywczej oraz dostarczają optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb zakładów. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz innowacyjnym metodom, nasze systemy pakujące doceniane są przez Klientów z Polski i zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych produktów oraz usług.